KONST / Litografier / Färglitografi 16592090
nr 1659 2090
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA, daterad -85,90x63 cm, yttermått inklusive ram: 95x68 cm
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:54:41
700 kr
800 kr
18 nov
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin